Náš tým

Marek Hozák, CEO v marketingové agentuře groost.co

Marek

CEO & Project sensei

marek@groost.co
Štěpán Unar, creative sensei v marketingové agentuře groost.co

Štěpán

Creative sensei

stepan@groost.co
Lucie Cvachová, HR & Influencer gejša v marketingové agentuře groost.co

Lucie

Acquisition gejša

lucie@groost.co
Martina Kunc, creative gejša v marketingové agentuře groost.co

Martina

Creative gejša

martina@groost.co
Edita Tálová - groost.co

Edita

PPC & Display gejša

edita@groost.co
Radek Musil - groost.co

Radek

Affiliate & Influencer ninja

radek@groost.co
André Heller - groost

André

Data sensei

andre@groost.co
Jan Unar - groost.co

Johnny

Developer & ninja

johnny@groost.co

Fakturace

Právník nám řekl, že tohle tu musíme mít

groost.co services s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, C 300413 vedená u Městského soudu v Praze